ip2country.eu

Dieta zgodna z prawem - jak trzymać się swojego postanowienia
Jarek 10.02.2021

  • Dieta zgodna z prawem - czy można być zdrowym?
  • Prawo nadmiaru kalorii

Prawie dokładnie 100% populacji jest otyłych. Trudno powiedzieć, jak podejść do tej grupy, ponieważ nadwaga wiąże się z piętnem. Dlatego, aby być zdrowym, powinieneś zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Dieta zgodna z prawem - jak trzymać się swojego postanowienia

Należy mieć świadomość, że Prawo Nadmiaru Kalorii, jak jest powszechnie znane, to zjawisko, które pochodzi z diety sportowców i innych osób, które nie boją się dużego ciała. Zgodnie z prawem im więcej energii zużywamy do wykonywania aktywności fizycznej, tym większy jest jej nadmiar energii. Z drugiej strony organizm gromadzi nadmiar energii - czyli energii, którą można uzyskać jedząc pokarmy zaliczane do kategorii "tuczące", na przykład mięso i produkty mleczne. Jeśli nie znasz pełnego znaczenia prawa, spróbuj naśladować sportowca, który, jak widzisz, radykalnie zmienił dietę i na przykład stał się prawie całkowicie nieaktywny.

Którą dietę wybrać?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, mówimy sobie, jakie powinno być nasze dzienne spożycie kalorii. Najważniejsze jest, aby dopasować ją do naszego aktualnego stanu. Jeśli mamy nadwagę, nie możemy zapewnić stałej ilości energii. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest dostarczenie szeregu nadwyżek kalorii, co w tym przypadku będzie oznaczać dietę, która jest prawie całkowicie kompletna.

Przykładem jest osoba o wzroście 1,90 m, na wysokości kompromisu, która spożywa dietę składającą się aż z 4 porcji węglowodanów - głównie rafinowanej mąki i białego pieczywa - z dodatkiem warzyw i owoców.

Tagi: energii, dietę, kalorii, prawem, dieta, całkowicie, zgodna, która, przykład, nadmiar, prawo, nadmiaru, zdrowym, którą,